Het team

Le Credit Sportif is in 2007 opgericht om bestuurders en vrijwilligers een gebruiksvriendelijk kassasysteem te kunnen bieden waarmee de kantine exploitatie kan worden geoptimaliseerd. Voor het concept ontving Le Credit Sportif in 2009 de KPMG Innovatieprijs. Dat er grote behoefte was en is aan het ontwikkelde product mag blijken uit het feit dat in relatief korte tijd contracten werden gesloten met inmiddels ruim 2000 sportverenigingen. 
 
De bedrijfsvoering kenmerkt zich door korte lijnen en grote betrokkenheid. De mensen achter Le Credit Sportif hebben zelf grote affiniteit met sport, en hebben daardoor scherp zicht op hoe de gemiddelde sportvereniging wordt gerund. Dat maakt hen tot gewaardeerde sparringpartners voor clubbestuurders. Inmiddels bestaat het team van Le Credit Sportif uit 60 medewerkers en diverse enthousiaste stagiaires.

 

Als oprichter en directeur merk ik dagelijks hoe we met onze producten & diensten het leven van bestuurders makkelijker maken. Dat geeft naast het bedenken van nieuwe kansen elke keer weer een kick!

Willem van Kralingen - Business Development
willem@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Vanaf het eerste moment geniet ik van de interactie met onze klanten en de markt waarin wij werken. Als oprichter en directeur heb ik alles bij LCS gezien en gedaan, maar nu houd ik mij vooral bezig met softwareontwikkeling en financiën.

Pieter Paul van Heeswijk - Finance & Product development
pieterpaul@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als directeur ben ik eindverantwoordelijk voor de Sales, Marketing & Service binnen LCS. Met een groeiend team zijn wij op zoek naar de perfecte klantenervaring. Innovatie en ontzorgen zijn daarbij key!

Pieter de Jong - Sales, Service en Marketing
pieter@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als HR Manager ben ik verantwoordelijk voor de ontwikkeling en implementatie van het HR beleid. Daarnaast ben ik vertrouwenspersoon voor de organisatie.

Linda Geers - HR Manager
linda@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als Service en Communicatie Manager zorg ik ervoor dat onze klanten goed en efficiënt geholpen worden. Constant speelt bij mij de vraag: hoe kunnen we klanten nóg beter van dienst zijn?

Leidy Bolhuis - Service en Communicatie Manager
leidy@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als Marketing Manager ben ik verantwoordelijk voor de ontwikkeling en implementatie van het marketingbeleid. Daarnaast zorg ik voor het bedenken, opzetten en uitwerken van campagnes.

Frank Nellissen - Marketing manager
frank@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Binnen Le Credit Sportif ben ik verantwoordelijk voor de clubcards. Daarnaast heb ik de functie van Communicatiemedewerker. Deze combinatie zorgt ervoor dat ik betrokken ben bij onze klanten.

Babette Noverraz - Communicatiemedewerker
babette@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Binnen Le Credit Sportif ben ik werkzaam als communicatiemedewerker. Ik houd mij vooral bezig met verschillende communicatiewerkzaamheden, de online marketing en social media.

Danique Almering - Communicatiemedewerker
danique@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Na stage te hebben gelopen bij Le Credit Sportif op de Marketing & Communicatie afdeling, ben ik nu werkzaam als marketingmedewerker. Hierbij houd ik mij bezig met online marketing en de vormgeving van externe communicatie. 

Koen van Boxtel - Marketingmedewerker
koen@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Samen met mijn collega's ontwerp ik de functionaliteiten van onze software. Daarnaast begeleid ik het ontwikkelen, testen en implementeren van onze oplossingen.

Bram Spliet - Product development
bram@lecreditsportif.nl
030 276 7770

In 2,5 jaar als Accountmanager heb ik veel verenigingen bezocht, maar sinds kort ben ik onderdeel van het Product Development team. Hier gebruik ik al mijn kennis en ervaringen om nieuwe ontwikkelingen te testen en te communiceren. 

Bas Brocken - Product Development
bas@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Samen met LCS en haar klanten, probeer ik het gebruiksgemak van alle platformen te verbeteren. Door gesprekken te voeren met gebruikers, weet je wat er speelt om tot een zo goed mogelijke oplossing te komen.

Lex van Dommelen - Interaction Designer
lex@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Na 4 jaar ervaring met het kassasysteem van Le Credit Sportif als Horeca Manager bij Leonidas, ben ik nu manager Technische Dienst bij Le Credit Sportif.

Tjeerd Esser - Manager Technische Dienst
tjeerd@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als Service Desk Manager bij Le Credit Sportif heb ik veelal contact met tevreden klanten. Daarnaast verzorg ik plaatsingen en handel ik issues af. Voor vragen over het gebruik van de kassa kun je dus bij mij terecht! 

 

Mark Amerkamp - Technische dienst
mark@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als medewerker Technische Dienst bij Le Credit Sportif houd ik mij vooral bezig met het plaatsen van onze hardware. Daarnaast los ik voornamelijk storingen en problemen op voor klanten. 

Rodney Pierau - Technische dienst
rodney@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als Technische Dienst en Product Development medewerker binnen Le Credit Sportif houd ik mij bezig met het bedenken, creëren en realiseren van nieuwe ontwikkelingen.

Toan Mai - Technische dienst en product development
toan@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Onder mijn verantwoordelijkheid valt het voorbereiden van plaatsingen, plaats ik onze hardware op locatie bij klanten en verhelp ik eventuele storingen en problemen.

Jermain Riedewald - Technische dienst en service
jermain@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Binnen Le Credit Sportif houd ik mij dagelijks bezig met het onderhouden van contacten met onze bestaande klanten en nieuwe klanten. Als medewerker Customer Care help ik je graag verder. 

 

Judith Witteveen - Service
judith@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als medewerker ICT bij Le Credit Sportif houd ik mij vooral bezig met het voorbereiden van de kassasystemen. Daarnaast plaats ik onze hardware op locatie bij klanten en los ik mogelijke problemen op.

Nordin Frericks - Technische Dienst
nordin@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Sinds april 2016 ben ik werkzaam bij Le Credit Sportif op de Customer Care afdeling. Ik houd mij dagelijks bezig met het klantencontact, het inplannen van plaatsingen en het voorbereidend werk van de back-office.

Pam Nagtegaal - Service
pam@lecreditsportif.nl
030 2767770

Als Customer Care medewerker houd ik mij bezig met het afhandelen van telefoontjes en tickets van onze klanten. Het is mijn doel om iedereen zo goed en zo snel mogelijk te helpen. 

Dion Iseger - Service
dion@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als medewerker van Customer Care ben ik het eerste aanspreekpunt voor klanten met problemen of vragen. Verder ben ik bezig met contracten en tickets van klanten. Het is een baan met veel variatie en een topsfeer! 

Tim Roskam - Service
tim@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als Sales Manager zorg ik ervoor dat mijn team in actie komt als jij op jouw club wil genieten van de voordelen van ons betaalsysteem. We komen op de vereniging graag uitleg geven over ons systeem en denken met jou mee!

Robert-Jan Burger - Sales
robertjan@lecreditsportif.nl
030 276 7770
De sportwereld trekt mij enorm aan en LCS is een uitdagende en groeiende organisatie waar ik veel kan leren. Ik ben onderdeel van het salesteam en kom graag persoonlijk bij jou op de vereniging langs!
Frenk Gerritsen - Sales
frenk@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als sporter en als secretaris verbonden aan SV Odijk heb ik mijn plek gevonden bij Le Credit Sportif. Vanuit mijn vereniging weet ik hoe gemakkelijk onze kassa werkt. Ik kom graag eens bij je op de vereniging langs om dit aan je te tonen!

Per Wagemakers - Sales
per@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Ik maak deel uit van het LCS sales team. Ik zorg ervoor dat elke kans voor jouw vereniging wordt benut en dat iedereen binnen de club plezier heeft van de kantine. Heb je vragen? Neem dan gerust contact met mij op! 

Jan Verkerk - Sales
jan@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als enthousiast sportfanaat ben ik onderdeel van Le Credit Sportif haar sales team. Met veel passie en energie sta ik voor iedereen klaar die kennis wil maken met onze betaalsystemen!

Wouter de Haas - Sales
wouter@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Na mijn studie sportmanagement heb ik mijn plek gevonden bij LCS. Ik kom het systeem graag demonstreren om vervolgens samen te kijken hoe wij een aanwinst kunnen zijn bij jou op de vereniging. 

Bertho van Lith - Sales
bertho@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Binnen Le Credit Sportif/Counterpay ben ik verantwoordelijk voor het verwerken van de financiële administratie en het automatiseren van administratieve processen. 

Sander van Eeuwen - Finance
sander@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Binnen LCS/CTP ben ik verantwoordelijk voor de (financiële) administratie. Ik houd de aministratie op orde om mijn collega's te ontzorgen. Daarnaast kun je bij mij terecht voor al je administratieve vragen! 

Evelien Slagter - Financiële administratie
evelien@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als operationeel manager bij KNIP en XL denk ik graag mee over hoe wij ons systeem kunnen inzetten op jouw event. Van voorbereiding tot afhandeling en alles daar tussenin, sta ik met mijn team voor je klaar.

Flip van Rooijen - Operationeel- & Accountmanager CSXL & KNIP
flip@knipcashlessevents.com
085 760 66 68

Ik tref alle voorbereidingen voor evenementen en voetbalwedstrijden, zodat ik deze op locatie in optima forma kan uitvoeren. Daarnaast houd ik mij bezig met het aansluiten van nieuwe organisaties en het onderhouden van klantrelaties.

Jasper Knegtmans - Operationeel- & Accountmanager KNIP & CSXL
jasper@knipcashlessevents.com
085 760 66 68

Als operationeel medewerker bij KNIP ben ik verantwoordelijk voor de voorbereiding, operatie en afhandeling van evenementen.

Joep Wagemakers - Operationeel medewerker KNIP
joep@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Bij KNIP ben ik als operationele medewerker verantwoordelijk voor de voorbereiding, operatie en afhandeling van evenementen. Ik zorg ervoor dat klanten de perfecte ervaring krijgen die zij nodig hebben. 

Koen van den Brand - Operationeel medewerker KNIP
koen@knipcashlessevents.com
085 760 66 68

Na stage gelopen te hebben bij Credit Sportif XL, ben ik nu werkzaam als operationeel oproepkracht tijdens evenementen en voetbalwedstrijden.
 

Oscar Leune - Operationeel medewerker KNIP & CSXL
oscar@creditsportifxl.nl
085 760 66 68
Ik ben verantwoordelijk voor het begeleiden en (in)plannen van de betaalsystemen op de afdeling KNIP en Credit Sportif XL. Daarnaast ondersteun ik de backoffice activiteiten van evenementen en voetbalwedstrijden.
Susanne Zaalberg - Junior Medewerker Events en Stadions
susanne@creditsportifxl.nl
085 760 66 68

Binnen KNIP en Credit Sportif XL ben ik verantwoordelijk voor de administratieve werkzaamheden rondom de voorbereiding en afhandeling van evenementen en voetbalwedstrijden. Daarnaast onderhoud ik het klantencontact met de BVO's. 

Amber Daalmeijer - Junior medewerker stadions
amber@knipcashlessevents.com
085 760 66 68

Als Technische Dienst medewerker voor KNIP lever ik vooral de support op de evenementen. Ik kom dus op de leukste plekken terecht met KNIP!

Lloyd Pizarro - Technische dienst KNIP
lloyd@lecreditsportif.nl
085 760 66 68