Het team

Le Credit Sportif is in 2007 opgericht om bestuurders en vrijwilligers een gebruiksvriendelijk kassasysteem te kunnen bieden waarmee de kantine exploitatie kan worden geoptimaliseerd. Voor het concept ontving Le Credit Sportif in 2009 de KPMG Innovatieprijs. Dat er grote behoefte was en is aan het ontwikkelde product mag blijken uit het feit dat in relatief korte tijd contracten werden gesloten met inmiddels ruim 1600 sportverenigingen. 
 
De bedrijfsvoering kenmerkt zich door korte lijnen en grote betrokkenheid. De mensen achter Le Credit Sportif hebben zelf grote affiniteit met sport, en hebben daardoor scherp zicht op hoe de gemiddelde sportvereniging wordt gerund. Dat maakt hen tot gewaardeerde sparringpartners voor clubbestuurders. Inmiddels bestaat het team van Le Credit Sportif uit 30 medewerkers en diverse enthousiaste stagiaires.

Als oprichter en directeur merk ik dagelijks hoe we met onze producten & diensten het leven van bestuurders makkelijker maken. Dat geeft naast het bedenken van nieuwe kansen elke keer weer een kick!

Willem van Kralingen - Business Development
willem@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Vanaf het eerste moment geniet ik van de interactie met onze klanten en de markt waarin wij werken. Als oprichter en directeur heb ik alles bij LCS gezien en gedaan, maar nu houd ik mij vooral bezig met softwareontwikkeling en financiën.

Pieter Paul van Heeswijk - Finance & Product development
pieterpaul@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als directeur ben ik eindverantwoordelijk voor de Sales, Marketing & Service binnen LCS. Met een groeiend team zijn wij op zoek naar de perfecte klantenervaring. Innovatie en ontzorgen zijn daarbij key!

Pieter de Jong - Sales, Service en Marketing
pieter@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als Marketing Manager ben ik verantwoordelijk voor de ontwikkeling en implementatie van het marketingbeleid. Daarnaast zorg ik voor het bedenken, opzetten en uitwerken van campagnes.

Frank Nellissen - Marketing manager
frank@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als Marketing en Communicatie Manager ben ik verantwoordelijk voor het bedenken, samenstellen en ontwerpen van alle PR en communicatie-uitingen voor Le Credit Sportif. 

Leidy Bolhuis - Service en Communicatie Manager
leidy@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Binnen Le Credit Sportif ben ik verantwoordelijk voor de clubcards. Daarnaast heb ik de functie van Communicatiemedewerker. Deze combinatie zorgt ervoor dat ik betrokken ben bij onze klanten.

Babette Noverraz - Communicatiemedewerkster
babette@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Na vijf maanden stage ben ik nu naast mijn studie werkzaam als communicatiemedewerkster bij LCS. Hierbij houd ik mij vooral bezig met de online marketing en verschillende communicatiewerkzaamheden.

 

Marloes van der Stelt - Communicatiemedewerkster
marloes@lecreditsportif.nl
030 2767770

Na het afronden van mijn stage bij LCS, ben ik hier nu werkzaam als communicatiemedewerkster. Ik houd mij vooral bezig met verschillende communicatiewerkzaamheden en de online marketing.

Danique Almering - Communicatiemedewerkster
danique@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als stagiair Marketing & Communicatie ben ik onder andere bezig met de vormgeving van de externe communicatie. Daarnaast doe ik een onderzoek naar de uitbreiding van de marketingmiddelen. 

Koen van Boxtel - Stagiair Marketing & Communicatie
koen@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Binnen LCS ben ik al stagiair actief bezig met de online marketing, social media en andere verschillende communicatie- werkzaamheden. Voor mijn afstudeerstage doe ik onderzoek naar de mogelijkheden voor LCS in België.

 

Daan Endlich - Stagiair Marketing & Communicatie
daan@lecreditsportif.nl
030 2767770

Samen met mijn collega's ontwerp ik de functionaliteiten van onze software. Daarnaast begeleid ik het ontwikkelen, testen en implementeren van onze oplossingen.

Bram Spliet - Product development
bram@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als product development medewerker ontwerp ik functionaliteiten van onze software. Na het ontwerpen test ik de software zodat het goed geïmplementeerd kan worden.

 

Rick Joosten - Product Development
rick@lecreditsportif.nl
030 2767770

Binnen het Product Development team houd ik mij bezig met het ontwerpen van functionaliteiten, het testen hiervan en het bedenken van nieuwe oplossingen voor de software.

Nick Mulder - Product Development
nick@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Samen met LCS en haar klanten, probeer ik het gebruiksgemak van alle platformen te verbeteren. Door gesprekken te voeren met gebruikers, weet je wat er speelt om tot een zo goed mogelijke oplossing te komen.

Lex van Dommelen - Interaction Designer
lex@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Na 4 jaar ervaring met het kassasysteem van Le Credit Sportif als Horeca Manager bij Leonidas, ben ik nu manager Technische Dienst bij Le Credit Sportif.

Tjeerd Esser - Manager Technische Dienst
tjeerd@lecreditsportif.nl
085 760 66 68

Als Service Desk Manager bij Le Credit Sportif heb ik veelal contact met tevreden klanten. Daarnaast verzorg ik plaatsingen en handel ik issues af. Voor vragen over het gebruik van de kassa kun je dus bij mij terecht! 

 

Mark Amerkamp - Service Desk Manager
mark@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als Servicemedewerker bij Le Credit Sportif houd ik mij vooral bezig met storingen die kunnen optreden, bereid ik de kassa's voor en help ik klanten met al hun problemen. Na mijn opleiding ICT ben ik dus op de juiste plek terecht gekomen!

Maarten van Rossum - Technische Dienst
maarten@lecreditsportif.nl
030 2767770

Onder mijn verantwoordelijkheid valt het voorbereiden van plaatsingen, plaats ik onze hardware op locatie bij klanten en verhelp ik eventuele storingen en problemen.

Jermain Riedewald - Technische dienst en service
jermain@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als medewerker Technische Dienst bij Le Credit Sportif houd ik mij vooral bezig met het plaatsen van onze hardware. Daarnaast los ik voornamelijk storingen en problemen op voor klanten. 

Rodney Pierau - Technische dienst
rodney@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als Technische Dienst en Product Development medewerker binnen Le Credit Sportif houd ik mij bezig met het bedenken, creëren en realiseren van nieuwe ontwikkelingen.

Toan Mai - Technische dienst en product development
toan@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als medewerker ICT bij Le Credit Sportif houd ik mij vooral bezig met het voorbereiden van de kassasystemen. Daarnaast plaats ik onze hardware op locatie bij klanten en los ik mogelijke problemen op.

Nordin Frericks - Technische Dienst
nordin@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Binnen Le Credit Sportif houd ik mij dagelijks bezig met het onderhouden van contacten met onze bestaande klanten en nieuwe klanten. Als medewerker Customer Care help ik je graag verder. 

 

Judith Witteveen - Service en Interne Sales
judith@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Sinds april 2016 ben ik werkzaam bij Le Credit Sportif op de Service afdeling. Ik houd mij dagelijks bezig met het klantencontact, het inplannen van plaatsingen en het voorbereidend werk van de back-office.

Pam Nagtegaal - Service
pam@lecreditsportif.nl
030 2767770

Als Customer Care medewerker houd ik mij voornamelijk bezig met beantwoorden van vragen van onze klanten. In deze zeer uitdagende en veelzijdige functie zit ik helemaal op mijn plek. 

Dennis Altena - Service
dennis@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als Customer Care medewerker houd ik mij bezig met het afhandelen van telefoontjes en tickets van onze klanten. Het is mijn doel om iedereen zo goed en zo snel mogelijk te helpen. 

Dion Iseger - Service
dion@lecreditsportif.nl

Als Sales Manager zorg ik ervoor dat mijn team in actie komt als jij op jouw club wil genieten van de voordelen van ons betaalsysteem. We komen op de vereniging graag uitleg geven over ons systeem en denken met jou mee!

Robert-Jan Burger - Sales
robertjan@lecreditsportif.nl
030 276 7770
De sportwereld trekt mij enorm aan en LCS is een uitdagende en groeiende organisatie waar ik veel kan leren. Ik ben onderdeel van het salesteam en kom graag persoonlijk bij jou op de vereniging langs!
Frenk Gerritsen - Sales
frenk@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als sporter en als secretaris verbonden aan SV Odijk heb ik mijn plek gevonden bij Le Credit Sportif. Vanuit mijn vereniging weet ik hoe gemakkelijk onze kassa werkt. Ik kom graag eens bij je op de vereniging langs om dit aan je te tonen!

Per Wagemakers - Sales
per@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als afgestudeerd sport- en gezondheidsmanager weet ik wat voor belangrijke rol verenigingen hebben. Ik kom graag langs om te bekijken hoe je door middel van ons betaalsysteem deze rol als vereniging vasthoudt!

Pim ten Broeke - Sales
pim@lecreditsportif.nl
030 2767770

Als onderdeel van het salesteam binnen Le Credit Sportif kijk ik graag met jou samen hoe wij een aanwinst kunnen zijn bij jou op de vereniging.

Bas Brocken - Sales
bas@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Ik maak deel uit van het LCS sales team. Ik zorg ervoor dat elke kans voor jouw vereniging wordt benut en dat iedereen binnen de club plezier heeft van de kantine. Heb je vragen? Neem dan gerust contact met mij op! 

Jan Verkerk - Sales
jan@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als enthousiast sportfanaat ben ik onderdeel van Le Credit Sportif haar sales team. Met veel passie en energie sta ik voor iedereen klaar die kennis wil maken met onze betaalsystemen!

Wouter de Haas - Sales
wouter@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als groot voetballiefhebber zit ik helemaal op mijn plek binnen deze sportieve onderneming. Binnen het salesteam van Le Credit Sportif laat ik nieuwe klanten kennis maken met ons efficiënte kassasysteem.

 

 

 

 

 

Wesley Duikersloot - Acquisitie agent
wesley@lecreditsportif.nl
030 2767770

Binnen Le Credit Sportif ben ik verantwoordelijk voor het verwerken van de financiële administratie en het functioneel beheer van ons bedrijfsinformatiesysteem.

Sander van Eeuwen - Financiële Administratie
sander@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Binnen LCS ben ik verantwoordelijk voor de (financiële) administratie en ben ik jouw eerste aanspreekpunt. Ik houd alles in ons kantoor op orde, zodat mijn collega's alle tijd voor jou hebben! 

Evelien Slagter - Administratie
evelien@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Ik ondersteun de afdeling administratie en ik houd mij tegelijkertijd bezig met het behalen van mijn bachelorsdiploma bedrijfseconomie. Door mijn voorliefde voor sport en de leuke sfeer is LCS hiervoor een ideale omgeving!

Joep Wagemakers - Stagiair Administratie
joep@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Binnen Le Credit Sportif ben ik verantwoordelijk voor het in kaart brengen en optimaliseren van de bedrijfsprocessen om op die manier nog effeciënter te werk kunnen gaan!

Tako Langenberg - Procesmanager
tako@lecreditsportif.nl
030 276 7770

Als operationeel manager bij KNIP en XL denk ik graag mee over hoe wij ons systeem kunnen inzetten op jouw event. Van voorbereiding tot afhandeling en alles daar tussenin, sta ik met mijn team voor je klaar.

Flip van Rooijen - Operationeel- & Accountmanager Credit Sportif XL en KNIP
flip@knipcashlessevents.com
085 760 66 68

Ik tref alle voorbereidingen voor evenementen en voetbalwedstrijden, zodat ik deze op locatie in optima forma kan uitvoeren. Daarnaast houd ik mij bezig met het aansluiten van nieuwe organisaties en het onderhouden van klantrelaties.

Jasper Knegtmans - Operationeel- & Accountmanager Credit Sportif XL en KNIP
jasper@knipcashlessevents.com
085 760 66 68

Na mijn stage en mijn functie als oproepkracht bij KNIP & CSXL ben ik nu als operationeel medewerker verantwoordelijk voor de voorbereiding, operatie en afhandeling van events en voetbalwedstrijden. 

Lars Vermeer - Operationeel medewerker KNIP & CSXL
lars@knipcashlessevents.com
085 760 66 68

Na stage gelopen te hebben bij Credit Sportif XL, ben ik nu werkzaam als operationeel oproepkracht tijdens evenementen en voetbalwedstrijden.
 

Oscar Leune - Credit Sportif XL Operationeel & Event medewerker
oscar@creditsportifxl.nl
085 760 66 68
Ik ben verantwoordelijk voor het begeleiden en (in)plannen van de betaalsystemen op de afdeling KNIP en Credit Sportif XL. Daarnaast ondersteun ik de backoffice activiteiten van evenementen en voetbalwedstrijden.
Susanne Zaalberg - Junior Medewerker Events en Stadions
susanne@creditsportifxl.nl
085 760 66 68

Binnen KNIP en Credit Sportif XL ben ik verantwoordelijk voor de administratieve werkzaamheden rondom de voorbereiding en afhandeling van evenementen en voetbalwedstrijden. Daarnaast onhoud ik het klantencontact met de BVO's. 

Amber Daalmeijer - Junior medewerker events en stadions
amber@knipcashlessevents.com
085 760 66 68

Als Technische Dienst medewerker voor KNIP lever ik vooral de support op de evenementen. Ik kom dus op de leukste plekken terecht met KNIP!

Lloyd Pizarro - Technische dienst KNIP
lloyd@lecreditsportif.nl
085 760 66 68