Clubs

Al meer dan 1600 sportverenigingen werken inmiddels naar volle tevredenheid met ons betaalsysteem. Daaronder bevinden zich verenigingen met een ledenaantal van ca. 150 leden variërend tot wel ca. 4000 leden, en waar de bezoekersaantallen in de weekenden soms nog veel hoger liggen zoals bijvoorbeeld bij K.v.v.Quick Boys (7000 tot 8000). Afhankelijk van het ledenaantal en de beschikbare horecafaciliteiten wordt er met één of meer kassaterminals gewerkt.

Hieronder kun je door middel van de filter bekijken welke clubs bij jou in de buurt al gebruik maken van ons kassasysteem! 

1528 clubs gevonden.
's-Gravendeelse Tennisclub, 's-Gravendeel
's-Gravenzande fc, 's-Gravenzande
't Jagerspaadje, Hilversum
't Kraaijennest, Den Helder
't Lôbke, Helmond
A.L.T.V. Quick, Apeldoorn
A.S.V. Swift, Amsterdam
A.S.W.H., Hendrik-Ido-Ambacht
A.V. & C.V. Robur et Velocitas, Apeldoorn
AAC Hercules, Amsterdam
Aaltense Tennisclub Altec, Aalten
ACC, Amstelveen
Achilles 1894, Assen
Achilles Veen, Veen (Aalburg)
AFC '34, Alkmaar
AFC IJburg, Amsterdam
AGAVS, Soesterberg
AGOVV, Apeldoorn
AHV Swift, Arnhem
AKC Blauw-Wit, Amsterdam
Alblasserdamse TV, Alblasserdam
Alphense Boys, Alphen aan de Rijn
Alphense Honden Club, Alphen aan den Rijn
ALTA, Amersfoort
ALTC Aemstelburgh, Amsterdam
Alterno Apeldoorn
ALTV Daisy, Apeldoorn
ALTV Tepci, Apeldoorn
ALTV Zoetermeer, Zoetermeer
AMHC FIT, Amsterdam
AMHC Pinoké, Amsterdam
AMHC Westerpark, Amsterdam
Amsterdamsche Cricket Club, Amstelveen
Amsterdamse Sportvereninging De Dijk, Amsterdam
Aquila TC, Wingene (België)
ARC Rotterdam, Rotterdam
Arenal / Padel Mechelen, Mechelen (België)
Argo Atletiek, Doetinchem
ARSR Skadi, Rotterdam
ARV iLion, Zoetermeer
ASC Waterwijk, Almere
ASR Nereus, Amsterdam
ASV Arsenal, Amsterdam
ASVD Korfbal, Dronten
ATC Dronten, Dronten
ATC Sloterplas, Amsterdam
ATC-Buiten, Almere
Atletiekvereniging Wijchen, Wijchen
AV Rijnsoever, Katwijk aan Zee
AV Suomi, Santpoort-Noord
AV40 Delft, Delft
AVV Alphen, Alphen aan de Rijn
AVV Columbia, Apeldoorn
AVV SDZ, Amsterdam
AVV Swift, Amsterdam
AWC Wijchen, Wijchen
AZ 2000, Arnhem
B.L.T.V., Breda
B.V.C.'12, Beek
B.V.C.B., Bergschenhoek
Barons Basketball Breda, Breda
Be Quick 1887, Haren
Belgica FC, Edegem (België)
Berghem Sport, Berghem (Oss)
Best Vooruit, Best
BH & BC Breda, Breda
BHC Overbos, Beverwijk
BHV Push, Breda
Bildtse TC, Sint Annaparochie
Birds, Zoetermeer
Blauw-wit, Westknollendam
BLTC de Niënhof, Bunnik
Blue Birds, Delft
Brut Catering - Golf Ockenburgh, Den Haag
BSC Alphians, Alphen a/d Rijn
BSC Unisson, Enschede
BSC'68, Benthuizen
BSV Olympia '18, Boxmeer
BTC De Pettelaer, 's-Hertogenbosch
BTV E'68, Brielle (Rotterdam)
Buurthuis de Wachter, Alkmaar
BVC'12, Beek-Ubbergen
BVV'31, Blaricum
BZC'13, Loosdrecht
C.K.V. Nieuwerkerk, Nieuwerkerk aan den IJssel
C.V.V. Vriendenschaar, Culemborg
C.V.V.O., Lemmer, Heerenveen
Cangeroes, Utrecht
CDW, Wijk bij Duurstede
CHMC Civicum, Cuijk
Chr. Korfbalvereniging ZKC '31, Zaandam
Christelijke Korfbalvereniging Scheveningen (Maritiem), Scheveningen
CJVV, Amersfoort
CKC Kinderdijk, Rotterdam
ckc Maassluis, Maassluis
CKV Albatros, Zwijndrecht
CKV Fiks, Oegstgeest
CKV Koag, Krimpen aan den IJssel
CKV MIA, Amersfoort
CKV Oranje Wit, Dordrecht
CKV OVVO, Maarssen
CKV OVVO, Maarssen
ckv Tweemaal Zes, Maartensdijk
CKV VEO, Meteren
ckv VZOD, Kudelstaart
ClubGolf BV, Rotterdam
CSV Be Quick, Dokkum
CSV Dindoa, Ermelo
CTV de Doelen, Culemborg
CVV Fit Boys, Beilen
CVV Sparta Enschede, Enschede
CVV Zwervers, Capelle aan den IJssel
D.K. & A.V Hercules, Dordrecht
D.L.T.C., Drachten
D.T.V. Zandligt, Diessen
d.v.c. Buiksloot, Amsterdam
D.V.V.'09, Dirksland
DCV Krimpen, Krimpen aan Den IJssel
De Bicker, Bunschoten
De Develruiters, Heerjansdam
De Donkelaar DTV, Den Dungen, Sint-Michielsgestel
De Geist, Sint Pancras, Langedijk
De Gravin, Dubbeldam, Dordrecht
De Kieviten, Wassenaar
De Kikkert, Lemmer
De Nieuwe Regentes, Den Haag
de Purmer Boules, Purmerend
De Schieruiters, Rotterdam
de sportkantine BV (Locatie Benji's), Amstelveen
De Veenkluit, Tienhoven
De Warande Zwembad, Oosterhout
DeetosSnel, Dordrecht
Delftse Tennisbond, Delft
DEV Doorn, Doorn
DHC Drienerlo, Enschede
DHC Hudito, Delft
DKC Delft, Delft
DMHC Shinty, Driebergen
Dominators, Utrecht
Domstad Majella DMC, Utrecht
Dordrechtsche Football-Club D.F.C, Dordrecht
Dordrechtse, Dordrecht
DOS Kampen, Kampen
DRC Pickwick Players, Deventer
DSV Concordia, Delft
DSV Full Speed, Delft
DSV Full Speed, Delft
DTV Ludenti, Doorn
Durgerdammer Racing Club, Amsterdam
DVC Delft, Delft
DVV 09, Dirksland
DZB Xerxes, Rotterdam
Eendracht '30, Mook
EFC Eersel, Eersel
Eibergen FC, Eibergen, Berkelland
Eminent Boys, Utrecht
Eresloch TV, Eersel
ETP Academy, Landgraaf
Excelsior '20 Cricket, Schiedam
Excelsior Maassluis
Excelsior'20, Schiedam
F.C. IJsselsteinse, IJsselstein
Falcons Baseball en Softball, Lelystad
FC 's-Gravenzande, 's-Gravenzande
FC Aalsmeer, Aalsmeer
FC Abcoude, Abcoude
FC Amsterdam, Amsterdam
FC Binnenmaas, Maasdam
FC Breukelen, Breukelen
FC de Bilt, de Bilt
FC Driebergen, Driebergen
FC Harlingen, Harlingen
FC IJsselmonde, Rotterdam
FC Lienden, Lienden
FC Lisse, Lisse
FC Maense, Rotterdam
FC Medemblik, Medemblik
FC Oudewater, Oudewater
FC Purmerend, Purmerend
FC RDC, Deventer
FC Rijnvogels, Katwijk
FC Rijnvogels, Katwijk
FC V.V.C., Nieuw-Vennep (Haarlemmermeer)
FC Velsenoord, Velsen-Noord
FC Vlotbrug, Hellevoetsluis
FC Weesp, Weesp
FC Zoetermeer, Zoetermeer
FC Zoetermeer, Zoetermeer
FCV Venlo, Venlo
Focus '07, Culemborg
Forum Sport, Voorburg
FVC Leeuwarden, Leeuwarden
FVV Foxhol, Hoogezand
G.H.H.C, Groningen
G.L.T.C., Geldermalsen
G.Z Trivia, Groningen
GC & FC Olympia, Gouda
Geel-Wit'20, Haarlem
Gemondse Tennisvereniging, Gemonde
Gent VDK, Gent (België)
GHBS, Groningen
GHC Rapid, Gorinchem
Gimme Waasland, Kruibeke (Bazel) (België)
GJS (Gorkumse Jonge Spartanen), Gorinchem
Gloria-UC, Baarle-Nassau
GLTC Ad Astra, Gouda
GLTC Be Quick, Gouda
Go Ahead Kampen, Kampen
Golf Duinzicht, Den Haag
Golfclub Hoogland, Amersfoort
Golfpark Soestduinen, Soest
Gooise Atletiek Club, Hilversum
GOZC (Gooise Zweefvliegclub), Hilversum
Graaf Willem II-VAC, Wassenaar
GRC Groningen, Groningen
Groen Wit'62, Apeldoorn
Groninger Studs, Groningen
Groninger Tafeltennis Club, Groningen
GSC Esdo, Den Haag
GSV '38, Giesbeek
GSVV Knickerbockers, Groningen
GSVV, Gerkensklooster
GV Groen-Geel, Corpus Den Hoorn
GVAV Rapiditas, Groningen
GVV Unitas, Gorinchem
GVVV, Veenendaal
H.B.C., Heemstede
H.B.R, Berkel en Rodenrijs
H.B.S. Craeyenhout, Den Haag
H.C.R.B, Reeuwijk
H.C.R.B. Bodegraven
H.C.S.C., Den Helder
H.D.M, Den Haag
H.G.C, Wassenaar
H.K.V. Achilles, Den Haag
H.L.T.C., Den Haag
H.O.D, Valkenswaard
H.T.C. Son, Son en Breugel (Eindhoven)
H.V. Hockeer, Cadier en Keer
Haagsche Rugby Club, Den Haag
Hattemse MHC, Hattem
HC Alkemade, Rijpwetering
HC Ares, Apeldoorn
HC Athena, Amsterdam
HC Berlicum, Berlicum
HC Blerick, Venlo
HC Bloemendaal, Bloemendaal
HC Capelle, Capelle
HC Catwyck, Katwijk
HC Cranendonck, Maarheeze
HC De Graspiepers, Drachten
HC De Meeuwen, Emmeloord
HC Doornse, Doorn
HC Eemvallei, Amersfoort
HC Eindhoven, Eindhoven
HC Etten-leur, Etten-leur
HC Geldermalsen, Geldermalsen
HC Gemert, Gemert
HC Gilze-Rijen, Rijen
HC Haarlem, Haarlem
HC Haaskamp, Amerongen
HC Helius, Hellevoetsluis
HC Hellevoetsluis, Hellevoetsluis
HC Helmond, Helmond
HC Houten, Houten
HC Huizer, Naarden
HC IJburg, Amsterdam
HC IJsseloever, IJselstein
HC Inter Mol, Mol (België)
HC Klein Zwitserland, Den Haag
HC Kromme Rijn, Utrecht
HC Maastrichtse, Maastricht
HC Mierlo, Mierlo
HC Naarden, Naarden
HC Nuenen, Nuenen
HC Pijnacker, Pijnacker
HC Prinsenbeek, Prinsenbeek
HC Rijnvliet, De Meern
HC Rijswijksche, Rijswijk
HC Rotterdam, Rotterdam
HC Schiedam, Schiedam
HC Twente, Twente
HC Venlose, Venlo
HC Voorne, Hellevoetsluis
HC Waalwijk, Waalwijk
HC Wateringse Veld, Den Haag
HC Ypenburg, Den Haag
HC Zevenbergen, Zevenbergen
HC Zwolle, Zwolle
HCM Arnhemse, Velp
HCSV Zwaluwen '30, Hoorn
Helios Korfbalvereniging, Castricum
HIC, Amstelveen
HKC, Hardinxveld-Giessendam
HLTC 't Melkhuisje, Hilversum
HLTC Bergvliet, Haasdrecht
HLTC de Kuil, Huizen
HLTC Hoogerheide, Hilversum
HLTC Leimonias, Den haag
HLTC Marquette, Heemskerk
HMHC, Hilversum
HRC'27, Afferden
HSV De Zuidvogels, Huizen
HSV Gophers, Maassluis
HSV Red Lions, Rijswijk
HSV Spikes, Spijkenisse
HSV The Blue Hitters, Maasdam
HSV The Braves, Gouda
HSV Vennep-Flyers, Nieuw Vennep
HSV Vennep-Flyers, Nieuw-Vennep
HTC de Ypelaer, Hilvarenbeek
HTC Horst, Horst
HTC Oranje International, Hoeilaart (België)
HTC Son 200, Son en Breugel
HTV de Hulstenaar, Heemskerk
HTV Helvoirt, Helvoirt (Haaren)
HV & CV Quick, Den Haag
HV 't Spandersbosch, Hilversum
HV Abcoude, Abcoude
HV Bleiswijk, Bleiswijk
HV de Terriërs, Heiloo
HV Deventer, Deventer
HV DIOS, Den Hoorn
HV Meppeler, Meppel
HV Mijdrecht, Mijdrecht
HV Myra Amstelveen, Amstelveen
HV Spijkenisse, Spijkenisse
HV Weert, Weert
HV Zevenaar, Zevenaar
HV-EHC (Eridos Hios Combinatie), Leidschendam
HVV Hercules, Den Haag
HVV ODB, Den Haag
IJVV de Zwervers, Rotterdam
IJVV Stormvogels, IJmuiden
J.O.S. Watergraafsmeer, Amsterdam
Juliana Mill, Mill (Den Bosch)
Jumpteam Scheveningen
Juventa '12, Wierden
K.C.C./Delta Logistiek, Capelle aan den IJssel
K.J.L.T.C., Kampen
K.V. Groen Geel, Wormer
K.v.v. Quick Boys, Katwijk aan Zee
Kampong Cricket, Utrecht
Katwijkse LTV, Katwijk aan Zee
KC Delft e.o., Delft
KC pampus, Almere
KHC Leuven, Leuven (België)
Kimbria Tennis, Maastricht
KMD, Wateringen
KMHC Waalwijk, Waalwijk
KNLTB, Amersfoort
Kolping Boys, Alkmaar
Koninklijke D.C. en F.C. Utile Dulci, Deventer
Koninklijke Haagsche Cricket & Voetbalvereniging, 's-Gravenhage
Koninklijke HFC, Haarlem
Korfbalvereniging Telstar, Hoevelaken
KRSV Vredenburch, Rijswijk
KSK Donk, Donk (België)
KV Dalto, Driebergen-Rijsenburg
KV Fiducia, Utrecht
KV Fortuna Delft, Delft
KV Hoogkerk, Hoogkerk
KV Huizen, Huizen
KV Luno, Montfoort
KV Madjoe, Rijnsburg
KV Refleks, Rijswijk
KV S.C. Olympia, Spijkenisse
KV Tempo, Alphen aan den Rijn
KV Vriendenschaar, Hardinxveld-giessend (Bodegraven)
KV Zevenbergen (ELKV), Zevenbergen
KVV Losser, Losser
L.S.C. 1890, Leeuwarden
L.T.V. Eeckenrode, Waalre
LAC Frisia 1883, Leeuwarden
Landstede Sportcentrum, Zwolle
Legmeervogels, Uithoorn
LHC Roomburg, Leiden
Lightning, American Football Team, Leiden
Loenense Mixed Hockey Club, Loenen
Lonneker Sportvereniging L.S.V., Enschede
LSC 1890, Sneek
LSC Alecto, Leiderdorp
LT Kockengen, Kockengen (Stichtse Vecht)
LTC De Zoom, Bergen op Zoom
LTC 't Loo, De lier
LTC Achter de Bogen, Drunen
LTC Altena, Andel
LTC Barneveld, Barneveld
LTC Bijstervelden, Tilburg
LTC De Drie Posten, Bolsward
LTC De Gelenberg, Afferden
LTC de Klinkaert, Drunen
LTC de Meent, Bussum
LTC de Merwede, Hardinxveld-giessend
LTC de Munnik, Leiderdorp
LTC De Zes Wielen, Alkmaar
LTC Enschedese, Enschede
LTC Gendt, Gendt
LTC Groeneveen, Santpoort (Velsen)
LTC Grootven, Wijchen
LTC Heerenduinen,
LTC Hoogvliet, Rotterdam
LTC Larense, Laren
LTC Loenen, Loenen (Stichtse vecht)
LTC Maarssen-Broeck, Maarssen (Stichtse vecht)
LTC Nohn, Sappemeer
LTC Nomi, Sneek
LTC Rackets, Berghem
LTC Rhoon, Rhoon, Albrandswaard
LTC Spijkenisse, Spijkenisse
LTC Strandvliet, Amsterdam Zuid-Oost
LTC Thialf, Dordrecht
LTC Triomf, Bergschenhoek
LTC Varsseveldse, Varsseveld
LTC Zierikzee, Zierikzee
LTCM Maarssenbroek, Maarssen
LTV Bleiswijk, Bleiswijk
LTV Breukelen, Breukelen
LTV De Beek, Sint Michielsgestel
LTV de Bijvanck, Huizen
LTV De Dalle, Spijkenisse
LTV de Hartel, Spijkenisse
LTV de Merenwijk, Leiden
LTV De Merletten, Boxtel
LTV Flehite, Amersfoort
LTV Haanenbergh, Wijchen
LTV Haaren, Haaren
LTV Krommeniee, Krommenie
LTV Lelystad, Lelystad
LTV Lockhorst, Leusden
LTV Meijenhagen, De Bilt
LTV Munsel, Boxtel
LTV Nuland, Nuland
LTV Raamsdonksveer, Raamsdonkveer
LTV Soesterberg, Soesterberg (Soest)
LTV Vormer, Wijchen
Luctor'88, Heinkenzand
LUNO Tennis Maurik, Maurik, Buren
M.V.V. ´27, Maasland
Manege De Eenhoorn, Diemen
Meise KFC, Meise, (België)
MHC Alliance, Heemstede
MHC Almelo, Almelo
MHC Amersfoortse, Amersfoort
MHC Amstelveen, Amstelveen
MHC Apeldoornse, Apeldoorn
MHC Barneveld, Barneveld
MHC Bemmel 800, Ressen
MHC Berkel Enschot, Berkel-Enschot
MHC Beuningen. Beuningen
MHC Boxmeer, Boxmeer
MHC Castricum, Castricum
MHC Dash, Hoogezand Sappemeer
MHC de Warande, Oosterhout
MHC DES, Kaatsheuvel
MHC Drunen, Drunen
MHC Eindhovense, Eindhoven
MHC Fletiomare, Vleuten
MHC Fletiomare, Vleuten
MHC Flevoland, Flevoland
MHC Forescate, Voorschoten
MHC G.H.B.S, Groningen
MHC Goirle, Goirle
MHC Goorsche, Goor
MHC Goudse, Gouda
MHC HOCO, Oisterwijk
MHC Hoevelaken, Hoevelaken
MHC Krimpen, Krimpen aan den IJssel
MHC Laren, Laren
MHC Lelystad, Lelystad
MHC Leusden, Leusden
MHC Liberty, Dongen
MHC Maarn, Maarn
MHC Nijmegen, Nijmegen
MHC Olympia, Terneuzen
MHC Oosterbeek, Oosterbeek
MHC Oranje Zwart, Eindhoven
MHC Roden, Roden, Noordenveld
MHC Rood Wit, Aerdenhout
MHC Sallandse, Raalte
MHC Tempo, Bergen op Zoom
MHC Teteringen, Breda
MHC Wageningen, wageningen
MHC Weesp, Weesp
MHC Westerduiven, Duiven
MHC Wijchen, Wijchen
MHC Woerden, Woerden
MHCP, Purmerend
MHCZ, Zoetermeer
MHV Evergreen, Maassluis
MHV Forcial, Rockanje
MHV Maarssen, Maarssen
MLTC Ready, Maastricht
MOC ’17, Bergen op Zoom
Monsterse LTV, Monster (Westland)
Move4U, Vlaardingen
MTC BeQuik, Maassluis
MVC '19, Maasbree
MVV Alcides, Meppel
N.I.V.O. Sparta, Zaltbommel
N.S.V.´46, Noorden
Neerlandia, Gentbrugge (België)
NFC Amstelveen, Amstelveen
NHC De IJssel, Nieuwerkerk aan den IJssel
NKVV, Dalerpeel
NOC Kralingen, Rotterdam
Noordwijkse HC, Noordwijk
O.S.S. '20, Oss
Odysseus Schietsportvereniging, Den Burg (Texel)
Oegstgeester Golfclub, Oegstgeest
Olen TC, Olen (België)
Omni Club Were Di, Tilburg
Omni VELO, Wateringen
OSM'75, Maarssen
OSV Oud-Beijerland, Oud-Beijerland
OTC Warande, Oosterhout
Oudenbossche Tennisvereniging, Oudenbosch
Ouderkerk SV, Ouderkerk a/d Amstel
P.K.C., Papendrecht
Padelclub Brugge, Brugge (België)
Pax, V en AV, Hengelo
PKC korfbal, Papendrecht
PLTC de Vale Ouwe, Putten
Poloclub Vreeland, Vreeland
Prins Willem Alexander Manage, Amsterdam
Proteus-eretes- Roeivereniging, Delft
PSV Poortugaal, Poortugaal (Rotterdam)
PW Hockey, Enschede
R.C. 't Gooi, Naarden
R.C. Diok, Leiden
R.C. Eemland, Amersfoort
R.C.W. Waalwijk, Waalwijk
R.K.S.V Rohda Raalte, Raalte
R.K.S.V. Merefeldia, Nederweert
R.K.V.V. DEM, Beverwijk
r.k.v.v. EMK, Nuenen
R.K.V.V. HAVO, Haalderen (Lingewaard)
R.M.H.C. de Pelikaan, Roosendaal
R.V. en A.V. Steeds Hooger, Rotterdam
RC Bulldogs Almere, Almere
RC The Bassets, Sassenheim
RGHC Tempo '34, Rotterdam
RHV Leonidas, Rotterdam
Rijnmond Hoogvliet Sport, Rotterdam
Rijnsburgse Boys, Rijnsburg
Ring Pass Delft
RKASV / Willem I (Willem 1), Maastricht
RKDEO, Nootdorp
RKHSV, Maastricht
RKKSV, Rosmalen
RKSV Bekkerveld, Heerlen
RKSV Blauw-Zwart, Wassenaar
RKSV DCG, Amsterdam Osdorp
RKSV DES, Rijssen
RKSV Docos, Leiden
RKSV DOSR, Roelofarendsveen
RKSV Driel, Driel
RKSV G.D.A., Den Haag (Loosduinen)
RKSV Groene Ster, Heerlen
RKSV Heeze, Heeze
RKSV Mulo, Helmond
RKSV Nemelaer, Haaren
RKSV Onze Gezellen, Haarlem
RKSV Rhode, Sint-Oedenrode
RKSV Sarto, Tilburg
RKSV St. George, Spierdijk
RKSV Taxandria, Oisterwijk
RKSV Vitesse '22, Castricum
RKSV Vogido, Enschede
RKSV WCR, Rhoon
RKSV Were di,Tilburg
Rksv Wittenhorst, Horst
RKVV Dommelen, Valkenswaard
RKVV Jeka, Bavel
RKVV Jong Brabant, Berkel-Enschot, Noord-Brabant
RKVV Keldonk, Keldonk
RKVV METO, Hoogerheide
RKVV Nederwetten, Nederwetten
RKVV Roosendaal, Roosendaal
RKVV Roosteren, Roosteren
RKVV Tongelre, Eindhoven
RKVV Velsen, Driehuis (Velsen)
RKVV Venlosche Boys, Venlo
RKVV Weltania, Heerlen
RKVV Westlandia, Naaldwijk
RKVVL Polaris, Maastricht
RKVVO (Oerle), Veldhoven
RLTV Deuce Again, Rotterdam
Road Runners, Zoetermeer
Roda'23, Amstelveen
Roei- en Zeilvereniging Gouda, Gouda
Rolder Boys, Rolde
Rood Groen LVC'01, Vaals
Rotterdamse Rugby Club, Rotterdam
Rotterdamse Voetbal Vereniging Blijdorp, Rotterdam
Royal Herakles Hockey Club, Lier (België)
RSV Antibarbari, Rotterdam
RTC NIP, Roermond
RTV Bakkershaag, Renkum (Arnhem)
Rugby club 't Gooi, Naarden
Rugbyclug The Big Bulls, Almelo
Ruitersportcentrum Sneek, Sneek
Ruitersportcentrum Zeewolde (RSC Zeewolde), Zeewolde
RV & AV Sparta, Rotterdam
RVC 33, Reeuwijk
RVV A.G.E., Rotterdam
RVV Coal, Rotterdam
RVV L.M.O., Rotterdam
RVV V.O.B, Rotterdam
S.C.H.'44, Harmelen (Woerden)
S.C.H.C., Bilthoven
S.V. Blauw-Wit, Nijmegen
S.V. D.T.S., Oudkarspel
S.V. Loosduinen, Den Haag
S.V. Oeverzwaluwen, Koudum
S.V. Orderbos, Apeldoorn
S.V. Veensche Boys, Nijkerkerveen, Nijkerk
S.V. Vrone, Sint Pancras (Langedijk)
S.V.H., Den Haag
S.V.S. Capelle, Capelle aan den IJssel
S.V.S.H., Someren-Heide
S.V.Z.W., Wierden
SAB Catering, Zwanenburg, Haarlemmermeer
SC 't Gooi, Hilversum
SC Badhoevedorp, Badhoevedorp
SC Bemmel, Ressen
SC Bolsward, Bolsward
SC Brummen, Brummen
SC Buitenboys, Almere
SC Buitenveldert, Amsterdam
SC DIOSA, Balgoij
SC Doesburg, Doesburg
SC Elshout, Elshout
SC Emma, Dordrecht
SC Excelsior, Rotterdam
SC Hercules Zaandam, Zaandam
SC Hoevelaken, Hoevelaken
SC Monster, Monster
SC Neptunus, Rotterdam
SC O.M.C., Dordrecht
SC Oranje, Arnhem
SC Overwetering, Olst
SC Spirit '30, Hoogkarspel
SC Stiens, Stiens
SC Susteren, Susteren
SC Twins, Oosterhout
SC Varsseveld, Varsseveld
SC Veluwezoom, Velp
SC Victoria '04, Vlaardingen
SC Victoria '04, Vlaardingen
SC Westervoort, Westervoort
Schaatshal Leiden, Leiden
SCW Rijsenhout, Rijsenhout
SDC Putten, Putten
SDS'55, Wekerom, Ede
SEV Leidschendam, Leidschendam
SF Deinum, Deinum
SKV-Voetbal, Wageningen
SLTC de Vliegende bal, Sneek
SLTV het Racket, Amsterdam
SML Arnhem, Arnhem
SO Soest, Soest
Soccer Boys, Bleiswijk
Sociëteit Apeldoorn, Apeldoorn
SOS-Kwieksport, Den Haag
Spark Atletiek, Spijkenisse
Sportaccommodatie Quintus, Kwintsheul (Westland)
Sportcafé Zuid (All Sport Horeca BV), Amsterdam
Sportcentrum Caland, Amsterdam
Sportcentrum Houten BV (The Dome), Houten
Sportcentrum Mariahoeve, Den Haag
Sportclub Deventer, Deventer
Sportclub Kruisland, Kruisland
Sportclub Neede, Neede
Sportclub Purmerland, Purmerend
Sportclub Rijswijk (vv SCR), Rijswijk
Sportcomplex Tempelhof, Brugge (België)
Sporthal de Cuyl Kantine, Oegstgeest
Sporthal de Roomley, Udenhout
Sporthal Het Ravijn, Nijverdal
Sporthal Rhoon, Rhoon
Sporting '70, Utrecht
Sporting Andijk, Andijk
Sporting Delta, Dordrecht
Sporting Krommenie, Krommenie
Sporting Martinus, Amstelveen
Sporting West, Amsterdam
Sportpark de Eendracht, Amsterdam
Sportvereniging de Rijp, Purmerend
Sportvereniging Irene, Bilthoven
Sportvereniging Leidschenveen, Den Haag
Sportvereniging Leones, Beneden-Leeuwen
Sportvereniging Velden, Venlo
Sportvereniging Velocitas, Leiderdorp
SSS Klaaswaal, Klaaswaa
SSV H.B.S.S., Schiedam
SSV Texel, Den Burg
Standaard Wetteren, Wetteren (België)
SteDoCo, Hoornaar
Stichting Exploitatie Horeca A.V. Lycurgus, Assendelft
Stichting Klubhuis Langepad (PAC Rotterdam), Rotterdam
Stichting Sport en Bewegen Brandevoort, Helmond
Stichting Voetbal Sibculo, Sibculo
Stichting Voetbalcomplex Nederhorst, Nederhorst den Berg
Storks, Den Haag
SV 't Harde, 't Harde
SV A.R.C., Alphen aan de Rijn
SV Aarlanderveen, Aarlanderveen
SV Abbenes, Abbenes
SV Alkmania, Roelofarendsveen
SV Alliance '22, Haarlem
SV Almelo, Almelo
SV Always Forward, Hoorn
SV Angeren, Angeren
SV ARC, Alphen a/d Rijn
SV Audacia, Moergestel (Oisterwijk)
SV Aurora, Werkhoven
SV Austerlitz, Austerlitz
SV Baarn, Baarn
SV Basteom, Steenderen
SV Bedum, Bedum
SV Beemster, Middenbeemster
SV Bernardus, Hazerswoude-Rijndijk
SV BLC, Den Bosch
SV Buren, Buren
SV BZC Zuiderpark
SV CHC, 's Hertogenbosch
SV Concordia Wehl, Wehl
SV D.P.W, Schiedam
SV D.R.L., Rotterdam
SV D.W.O. Zoetermeer
SV D.W.O., Zoetermeer
SV Dalfsen, Dalfsen
SV de Paasberg, Arnhem
SV Deltasport, Vlaardingen
SV DFS, Opheusden
SV Die Haghe, Den Haag
SV Dios, Nieuw Vennep
SV DSO, Zoetermeer
SV DVSU, Utrecht
SV DZC'68, Doetichem
SV Enter, Enter
SV Excelsior, Zetten
SV Fortuna Wormerveer, Wormerveer
SV Gouda, Gouda
SV Haarle, Haarle
SV Harskamp, Harskamp
SV Hector, Goor
SV Heeten, Heeten
SV Hilvaria, Hilvarenbeek
SV Honselersdijk, Honselersdijk (Westland)
SV Hoofddorp, Hoofddorp
SV Houten, Houten
SV HOV/DJSCR, Rotterdam
SV Huizen, Huizen
SV K.D.O., de Kwakel
SV K.D.O., de Kwakel
SV Kampong, Utrecht
SV Keijenburgse Boys, Keijenborg
SV Klein maar Dapper, Wateringen
SV Laren'99, Laren
SV Longa'30, Lichtenvoorde, Oost Gelre
SV Loosdrecht, Loosdrecht
SV Mariënheem, Mariënheem (Raalte)
SV Meerkerk, Meerkerk
SV Merselo, Merselo
SV Mussel, Mussel
SV N.V.C., Naarden
SV Nicolaas Boys, Nieuwveen
SV Nieuwkoop, Nieuwkoop
SV Nijmegen, Nijmegen
SV Nootdorp, Nootdorp
SV OBW, Zevenaar
SV Odijk, Odijk
SV ONDO, Heusden
SV Oosterheem, Zoetermeer
SV Orion, Nijmegen
SV Overbos, Hoofddorp
SV Panter, Veenendaal
SV Phoenix, Driebergen-Zeist
SV Phoenix, Zeist
SV Prins Bernhard, Uddel
SV Quick Steps, Den Haag
SV R.K.D.E.O., Nootdrop
SV Rap, Amstelveen
SV Reeshof, Tilburg
SV Rood-Wit '62, Helmond
SV Rood-Wit 58, Putten
SV Rood-Wit Veldhoven, Veldhoven
SV Saestum, Zeist
SV Schalkhaar, Schalkhaar
SV SDOB, Broek in Waterland
SV Simonshaven, Simonshaven
SV Sint Hadrianus Herten, Roermond
SV Slikkerveer, Ridderkerk
SV Terheijden, Terheijden
SV Terrasvogels, Santpoort-Zuid
SV United DAVO, Haarlem
SV Vogelenzang, Vogelenzang
SV Warmunda, Warmond
SV Wassenaar, Wassenaar
SV Wateringse Veld, Den Haag
SV Westfriezen, Zwaag
SV Wijk aan Zee. Wijk aan Zee
SV Zandvoort, Zandvoort
SV Zwolle, Zwolle
SVA Assendelft, Assendelft
SVBS '77, Belt-Schutsloot
SVBV Barchem, Barchem
SVC 2000, Roermond
SVHV Schiedam, Schiedam
SVM Maartensdijk, Maartensdijk (De Bilt)
SVS Volleybal, Schalkhaar
SVV '04, Schoonebeek
SVV Asvion, Schiedam
Swift '64, Swifterbant
Swol 1984, Zwolle
SWZ Boso Sneek, Sneek
Synergo, Utrecht
T.V. Berkel-Enschot, Berkel-Enschot
T.V. Pieter Brueghel, Breugel (Eindhoven)
T.V.H.A, Herveld
TC 't Nijlan, Leeuwarden
TC Bakkum, Castricum
TC Bathmen, Bathmen (Deventer)
TC Bemmel, Bemmel
TC Bergambacht, Bergambacht
TC Bergen, Bergen
TC Bilthoven, Bilthoven
TC Boekel, Boekel
TC Boekel, Boekel
TC Botesa, Bodegraven
TC Bunnik, Bunnik
TC Cash, Rijen, Gilze en Rijen
TC Colmschate, Deventer
TC Daalmeer, Alkmaar
TC De Binnenmaas, Mijnsheerenland
TC de Harremaat, Voorthuizen (Barneveld)
TC de Helze, Geldrop
TC de Kooistee, Hellevoetsluis
TC de Linden, Beuningen
TC de Rauwbraken, Berkel-Enschot
TC Drijvers, Deventer
TC Eerbeek, Eerbeek (Brummen)
TC Etten, Etten-Leur
TC Franeker, Franeker
TC Hodenpijl,Den Hoorn (Delft)
TC Hollandsche Rading, Hollandsche Rading
TC Hooghei, Zegge
TC Hoogland, Hoogland (Amersfoort)
TC IJburg, Amsterdam
TC Ittersum, Zwolle
TC Krimpen, Krimpen a/d IJssel
TC Langeraar, Ter Aar
TC Leerdam, Leerdam
TC Lonneker, Enschede
TC Lunteren, Lunteren
TC Middenmeer, Middenmeer (Hollands Kroon)
TC Nienoord, Leek
TC Nieuwenhagen, Landgraaf
TC Nijkerkse, Nijkerk
TC Nijmegen - Quick, Nijmegen
TC Nootdorpse, Nootdorp
TC Oostpolder Papendrecht (TOP), Papendrecht
TC Ouderkerk, Ouderkerk aan de Amstel
TC Ouderkerk, Ouderkerk aan den IJssel
TC Overdan, Assendelft
TC P.V.D.V., Utrecht
TC Papendrechtse, Papendrecht
TC Prinsenbeek, Prinsenbeek
TC Raoktum, Sprang-Capelle
TC Schiebroek,Rotterdam
TC Sprenkelaar, Apeldoorn
TC Suthwalda, Zuidwolde
TC Toeg, Rotterdam
TC Uithoorn, Uithoorn
TC Unicum, Leiden
TC Ursem, Ursem ( Koggenland)
TC Volkel, Volkel
TC Weesper, Uithoorn
TC West-Voorne, Rockanje
TC Woerden, Woerden
TC Zevenhuizen, Zevenhuizen
TC Zwaanshoek, Zwaanshoek (Haarlemmermeer)
TC'73, Groot-Ammers (Molenwaard)
TC'91 Stadshagen, Zwolle
Teco TV, Oisterwijk
TeHaDo, Hazerswoude-Dorp
Tennis- en squashcentrum Beusichem, Beusichem
Tenniscentrum Blijdorp, Rotterdam
Tennisclub Animo, Terneuzen
Tennisclub Zuid, Doetinchem
Tennispark Princenhage, Breda
Tennisvereniging de Kei (LTC de Kei) , Lichtenvoorde
Tennisvereniging de Put, Putte
Tennisvereniging de Rietstap, Dinxperlo
Tennisvereniging Geuzenveld, Amsterdam
Tennisvereniging Grootveld, Panningen
Tennisvereniging Nieuwland, Amersfoort
Tennisvereniging R.E.O. (REO), Roden
Tennisvereniging Wognum, Wognum
Tex Town Tigers, Eschede
The Duckout, Hoofddorp
The Haarlem Boys, Haarlem
The Hawks, Dordrecht
TIOD Gouda TC, Gouda
TJV Westermaat, Hengelo
TOS Bergeijk, Bergeijk
TSV Gudok, Tilburg
TSV Longa, Tilburg
TSV Park Hoeven, Uden
TTV Alexandria '66, Rotterdam
Turnz Gymnastics, Amsterdam
TV Sla Raak Oisterwijk, Oisterwijk
TV 't Keperke, Oud Gastel
TV 't Root Asten, Asten
TV 't Schilt, Woudenberg
TV 't Stort, Amersfoort
TV 't Trambaantje, Helmond
TV Amerongse, Amerongen (Utrecht)
TV Anna Paulowna, Anna Paulowna
TV Apollo, de Goorn
TV Artesia, Koudekerk
TV Asmunt, Den Bosch
TV Bargeres, Emmen
TV Bavel, Bavel
TV Bergenshuizen, Vught
TV Bokt, Eindhoven
TV Bongerd, Beusichem
TV Bosch en Duin, Bosch en Duin (Zeist)
TV Breakpoint, Waalwijk
TV Buren, Buren
TV CC, Dordrecht
TV Chaam, Chaam
TV Cromwijck, Woerden
TV d'Oudelande, Ridderkerk
TV Dash '35, Dordrecht
TV de Aeronauten, Den Haag
TV De Balledonk, Dinther
TV de Bocht, Rucphen
TV De Broekhoek, Heesch
TV De Commandeur, Maasland
TV De Delftse Hout, Delft
TV de Goese Maan, Goes
TV de Gooische Vallei, Hilversum
TV de Hakkelaars, Muiderberg (Muiden)
TV de Hei, Nieuwendijk
TV De Hoef, Heesch
TV De Hoge Wick, Oosterhout
TV De Hoogkamp, Arnhem
TV de Hulk, Hoorn
TV de Maten, Apeldoorn
TV de Molen, Leeuwarden
TV De Molenwiek, Brakel
TV De Mossendam, Goor
TV de Rading, Loosdrecht
TV De Rijnkanters, Rijnsburg (Katwijk)
TV De Ronde Vener, Mijdrecht
TV de Spatter, Wormer
TV De Stirum, Hoogezand
TV de Vliegende Hollander, Amstelveen
TV De Witte Schare, Schaijk
TV Dicke Rijst, Renswoude
TV Dukenburg Smash '70, Nijmegen
TV Elckerlyc, Purmerend
TV Engelen, 's-Hertogenbosch
TV Fak, Groenekan (De Bilt)
TV Fidote, Middelbeers
TV Forescate, Voorschoten
TV Frankrijk, Harderwijk
TV Frisselstein, Veghel
TV Gilze, Gilze
TV Glanerbrug, Enschede
TV Griffensteyn, Zeist
TV Gryphons, Rosmalen
TV H.B.C., Heemstede
TV Heer Jan, Heerjansdam (Zwijndrecht)
TV Hertog Jan, Erp
TV het Hofland, Schoonhoven
TV Heynkensort, Heinenoord
TV Hiaten, Hendrik-ido-Ambacht
TV Holy, Vlaardingen
TV Hooglanderveen, Hooglanderveen (Amersfoort)
TV Huijbergen, Huijbergen
TV Huissen, Huissen
TV K.L., Krimpen aan den Lek
TV Koriander, Almere
TV Langeland, Krimpen aan den IJssel
TV Larsheim, Leersum
TV Loon op zand, Loon op Zand
TV Maasdriel, Kerkdriel
TV Maasdriel, Kerkdriel
TV Maasland, Maasland
TV Madese, Made
TV Manger Cats, Driebergen
TV Mattenkloppers, Waalwijk
TV Meerburg, Zoeterwoude
TV Meerhoven, Eindhoven
TV Menheerse, Middelharnis
TV Mierlo, Mierlo
TV Montfoort, Montfoort
TV Moordrecht, Moordrecht
TV Musketiers, Elst, Overbetuwe
TV Nieuw-Vennep, Nieuw-Vennep
TV Oosterbeekse, Oosterbeek (Renkum)
TV Oud-Beijerland, Oud-Beijerland
TV Oudegein, Nieuwegein
TV Oudorp, Oudorp
TV Oudorp, Oudorp (Alkmaar)
TV Overbos, Warmond
TV PAF Zwolle, Zwolle
TV Peize, Peize
TV Peppeliere, Liemde
TV Pharo, Rotterdam
TV Phonosmash, Baarn
TV Pijnacker, Pijnacker
TV Poortugaal, Poortugaal
TV Poseidon, Lelystad
TV Puttershoek, Maasdam
TV Rijnhuyse, Nieuwegein
TV Rijsenhout, Rijsenhout
TV Roosendaal, Roosendaal
TV Schuytgraaf, Arnhem
TV Seghwaert, Zoetermeer
TV Set '77, Zeeland
TV Slagwaardig, Waarder
TV Smash, Bergen op Zoom
TV Smash, Borne
TV Soest-Zuid, Soest
TV Soesterkwartier, Amersfoort
TV Sparta, Nijkerk
TV Stevenshof, Leiden
TV Strijdo, Oosterhout
TV Swaegh, Zwaag
TV Tautenburg, Maartensdijk
TV Te Werve, Rijswijk
TV Tegenbosch, Eindhoven
TV Ter Aar, Ter Aar
TV Ter Weijde, Culemborg
TV Teteringse, Teteringen
TV Topspin, Boxmeer
TV Topspinners, Enschede
TV Triaq, Harmelen
TV Tulp, Oudkarspel
TV Udenhout, Udenhout
TV United Services, Hellevoetsluis
TV Vego, Apeldoorn
TV Vennewater, Heiloo
TV VEP, Woerden
TV Vierhoeven, Roosendaal
TV Vierlingsbeek, Vierlingsbeek
TV Vijfhuizen, Vijfhuizen
TV Vogelenzang, Vogelenzang (Bloemendaal)
TV Vreeswijk, Nieuwegein
TV Waddinxveen, Waddinsveen
TV Weldam, Hoevelaken
TV Werkendam, Werkendam
TV Westerveld, 's-Gravenland (Wijdemeren)
TV Westmaas, Westmaas
TV Westzijderveld, Koog aan de Zaan (Zaanstreek)
TV Wolfsbosch, Vught
TV Woudrichem, Woudrichem
TV Zuid-West, Leiden
TV Zwartewaal, Zwartewaal (Brielle)
TVVW, Veenendaal
U.S.C. EDO, Utrecht
Udiros korfbal, Nieuwehorne (Heerenveen)
Udiros voetbal, Nieuwehorne (Heerenveen)
ULTV Rhijnauwen, Bunnik
Ulvenhoutse TV, Ulvenhout
Unilever Tennisclub, Rotterdam
Unitas '30, Etten-Leur
URV Viking, Utrecht
UVS Leiden, Leiden
V.A.V.V. Alcmaria Victrix, Alkmaar
V.E.P. Woerden, Woerden
V.F.C. Vlaardingen, Vlaardingen
V.F.C. Zwaluw, Vught
V.I.O.S. Vaassen, Vaassen (Epe)
V.L.T.B., Bladel
V.O.C., Rotterdam
V.R.A. Cricket, Amsterdam
V.R.C. Veenendaal, Veenendaal
V.S.C., Utrecht
V.V Amsvorde, Amersfoort
V.V. 't Vliegdorp, Soesterberg
V.V. Baarlo, Baarlo (Venlo)
V.V. Bergentheim, Bergentheim
V.V. KSD Marine, Den Haag
v.v. Madese Boys, Made
v.v. Montfoort, Montfoort
V.V. Nooit Gedacht, Geffen
v.v. O.N.A. (ONA), Gouda
v.v. Olympia '28, Hasselt
V.V. ONT Opeinde, Opeinde (Smallingerland)
V.V. Papendrecht, Papendrecht
V.V. Reünie, Borculo
V.V. Rijsbergen, Rijsbergen (Zundert)
V.V. Schaesberg, Landgraaf
V.V. Z.O.B. (vv ZOB), Zuidoostbeemster
V.V.A.K., Kerkenveld
V.V.C. Businessclub, Nieuw-Vennep
V.V.IJ, IJsselstein
V.V.O.G. (VVOG), Harderwijk
V.V.Z.'49, soest
V.V.Z.A., Amersfoort
Verbroedering Beersel-Drogenbos, Beersel (België)
VHC Twello, Twello
Vitesse Delft, Delft
VLTV, Vinkeveen
VMHC Basko, Veldhoven
VMHC Vlijmen, Vlijmen
VNVLTB (Nederlandse Veluwse Lawn Tennis Bond), Wageningen
Voetbal Vereniging Idskenhuizen (V.V.I.), Idskenhuizen
Voetbal Vereniging Leuth-Kekerdom, Leuth
Voetbal Vereniging Woubrugge, Woubrugge
Voetbalclub Biezenmortel, Biezenmortel
Voetbalvereniging Flevo Boys, Emmeloord
Voetbalvereniging Kaagvogels, Kolhorn
Voetbalvereniging Kockengen, Kockengen
Voetbalvereniging Lunteren, Lunteren
Voetbalvereniging RKDVC, Drunen
Voetbalvereniging Roda '28 Winssen, Winssen
Voetbalvereniging TSC, Oosterhout
Voetbalvereniging V.A.K.O., Vries
VOKO, Oosterhout
Voorschoten'97, Voorschoten
VPV Purmersteijn, Purmerend
VRA Cricket, Amstelveen
VV 's Gravendeel, 's Gravendeel
VV A.P.W.C., Amersfoort
VV Acht, Eindhoven
VV Activia, Twello
VV Aduard 2000, Aduard
VV Advendo'57, Breda
VV Akkrum, Akkrum
VV Alblasserdam, Alblasserdam
VV Alexandria '66, Rotterdam
VV Altena, Nieuwendijk
VV Alteveer, Alteveer
VV Altius, Hilversum
VV Alverna, Wijchen
VV Amstelveen, Amstelveen
VV Amstelveen/Heemraad, Amstelveen
VV Angerlo Vooruit, Angerlo
VV Asser Boys, Assen
VV ASW, Waddinxveen
VV Baardwijk, Waalwijk, Noord-Brabant
VV Barendrecht, Barendrecht
VV Barneveld, Barneveld
VV Bavel, Bavel
vv Be-Ready, Hank
VV Beek Vooruit, Prinsenbeek
VV Beekbergen, Beekbergen
VV Belfeldia, Belfeld
VV Bergambacht, Bergambacht
VV Berkum, Zwolle
VV Blauw Geel '55, Ede
VV Blauw-wit '81, De Moer
VV BMC Berlicum, Berlicum
VV Boekel Sport, Boekel
VV Boskant, Sint-Oedenrode
VV Brakel, Brakel
VV Brielle, Vierpolders (Brielle)
vv Broekster Boys, Damwoude
VV Bunnik '73, Bunnik
VV BZS, Beusichem
VV CEC, Emmer-Compascuum (Emmen)
VV Chaam, Chaam
VV CHRC (Cito Harten Rijn Combinatie), Heelsum
VV Cobu Boys, Amersfoort
VV Corenos, Roodeschool
VV D.E.O, Borculo
VV D.H.L. Delft
VV D.V.G, Liempde
VV Daarlerveen, Daarlerveen
VV DBGC, Oude-Tonge
VV de Alblas, Alblasserdam
VV de Blesse, Blesdijke
VV de Bocht '80, Oirschot
VV De Merino's, Veenendaal
vv Den Bommel, Den Bommel
VV Dilettant, Krimpen aan de Lek
VV Dindua, Enkhuizen
VV DIO'30, Druten
VV Dodewaard, Dodewaard
VV Drechtstreek, Papendrecht
VV DSE, Etten-Leur
VV DSOV, Vijfhuizen
VV DVC '26, Didam
VV DVSA, Amerongen
VV DVVA, Amsterdam
VV Dwingeloo, Dwingeloo
VV DWSM, Maarssen
VV EBOH, Dordrecht
VV EHS '85, Emmen
VV Emmen, Emmen
VV Enter Vooruit, Enter
VV Esto, Bodegraven
VV EZC '84, Epe
VV Faja Lobi KDS, Utrecht
VV Farmsum, Delfzijl
VV Friese Boys, Kollumerzwaag
VV Geuzenmiddenmeer, Amsterdam
VV GFC Goor, Goor
VV Gilze, Gilze
VV GKC, Gasselte
VV Gorssel, Gorssel, Lochem
VV GOZ, Mijnsheerenland
VV Groeneweg, Zevenhuizen
VV Groot-Ammers, Groot-Ammers
VV GSV, Grootschermer
VV H.B.O.K, Amsterdam
VV Haaglandia, Rijswijk
VV Haagse Hout, Den Haag
VV Haarsteeg, Haarsteeg
VV Haastrecht, Haastrecht
VV Haren, Haren
VV Harkemase Boys, Harkema
VV Harkstede, Harkstede
VV Hattem, Hattem
VV Hazerwoudese boys, Hazerswoude-Dorp
VV HCSC, Den Helder
VV HDS, Leersum
VV Heerenveen, Heerenveen
VV Heerenveense Boys, Heerenveen
VV Hekelingen, Hekelingen
VV Helvoirt, Helvoirt
VV Hierden, Hierden
VV Hillegersberg, Rotterdam
VV Hollandscheveld, Hollandscheveld
VV Hoogezand, Hoogezand
VV Hoogland, Hoogland
VV Hooglanderveen. Hooglanderveen
VV HS'88, Hoogezand-Sappemeer
VV HSC, Sappemeer
VV Hugo Boys, Heerhugowaard
VV Hulshorst, Hulshorst
VV HWD, Rotterdam
VV IJ, IJsselstein
VV IJ, IJsselstein
VV Internos, Etten-Leur
VV Irene' 58, Den Hout
VV JVC, Julianadorp
VV K.C.V.O. Vaassen
VV K.C.V.O., Vaassen
VV Kagia, Lisserbroek
VV Katwijk, Katwijk
VV Kerkwijk, Kerkwijk (Zaltbommel)
VV Kethel Spaland, Schiedam
VV Kloosterhaar, Kloosterhaar
VV Kollum, Kollum
VV Koudekerk, Koudekerk aan de Rijn
VV Lemmer, Lemmer
VV Lochuizen, Neede
VV Luctor '88, Heinkenszand
VV Lyra, De Lier
VV M.S.V.'19, Montfoort
VV MASV, Arnhem
VV MEC'07, Maurik
VV Meerburg, Zoeterwoude
VV Meeuwenplaat, Rotterdam
VV Meeuwenplaat, Rotterdam
VV Moerkapelle, Moerkapelle
VV Moerse Boys, Zundert
VV Moordrecht, Moordrecht
VV Musketiers, Elst
VV Naaldwijk, Naaldwijk
VV Nagele, Nagele
VV NEC Delfzijl, Delfzijl
VV Nicator, Leeuwarden
VV Nieuw Borgvliet, Bergen op Zoom
VV Nieuw lekkerland, Nieuw-Lekkerland
VV Nieuwenhoorn, Hellevoetsluis
vv Nieuweschoot, Heerenveen
VV Nijnsel, Nijnsel (Sint-Oedenrode)
VV Nivo Sparta, Zaltbommel
VV Noordwijk, Noordwijk
VV Odin, Utrecht
VV Oegstgeest, Oegstgeest
VV Oestgeest, Oestgeest
VV OFB, Ooltgensplaat
VV Oliveo, Pijnacker
VV Olyphia, Noordwolde
VV ONA '53, Wageningen
VV Oostvoorne, Oostvoorne
VV OSV, Amsterdam
VV Oude Maas, Poortugaal
VV OWIOS, Oldebroek
VV Peize, Peize
vv Poolster, Spijk
VV Potetos, Groningen
VV Prinsenland, Dinteloord
VV Raamsdonk, Raamsdonk
VV RCL, Leiderdorp
VV Reiger Boys, Heerhugowaard
VV Renswoude, Renswoude
VV Rhelico, Rumpt
VV Rhoon, Rhoon
VV Rijen, Rijen
VV Rijsoord, Ridderkerk
vv Roda Boys Bommelerwaard, Aalst
VV Rozenburg, Rozenburg
VV Ruurlo, Ruurlo
VV S.E.C., Soest
VV S.J.C., Noordwijk
VV Schagen, Schagen
VV Scherpenzeel, Scherpenzeel (Gelderse Vallei)
VV Schoonhoven, Schoonhoven
VV SCM, Maastricht
VV SEOLTO, Zevenbergen
VV SJZ, Zoeterwoude
VV Sliedrecht, Sliedrecht
VV Smilde'94, Smilde
VV Smitshoek, Barendrecht
VV SNS, Haringvliet
VV Sparta 30, Andel (Gorinchem)
VV Sparta Nijkerk, Nijkerk
VV Sparta'18, Sevenum, Horst
VV Spijkenisse, Spijkenisse
VV Spirit, Ouderkerk a/d IJssel
VV Sponsorhome, Katwijk
VV Sprinkhanen, Didam
VV SRC, Schagen
VV Sterrenwijk, Utrecht
VV Stolwijk, Stolwijk
VV SVW, Gorinchem
VV Ter Leede, Sassenheim
VV Terborg, Terborg
VV Terneuzen, Terneuzen
VV UDI, Enschede
VV V.O.P., Amersfoort
VV Valken'68, Valkenburg
VV Van Nispen, De Zilk
VV Veenhuizen, Veenhuizen
VV VEP, Woerden
VV Vianen, Vianen
VV Victoria Boys, Apeldoorn
VV Victoria'03, Oudenbosch
VV Virtus, Zevenbergen
VV Voorwaarts, Utrecht
VV VSV, Velserbroek
VV Wadenoijen, Wadenoijen
VV Waspik, Waspik (Oosterhout)
VV Westerwolde, Vlagtwedde
VV WFB, Ouddorp
vv Wieldrecht, Dordrecht
VV Wij Houden Stand (WHS), Sint-Annaland
VV Wildervank, Wildervank
VV Wilhelmina Boys, Best
VV Wodan, Eindhoven
VV Woudenberg, Woudenberg
VV Z.N.C., Zuidbroek
VV Z.T.S., Zaandam
vv Zaanstad (Stichting Volleyhal Zaanstad), Zaandijk
VV Zeelandia, Middelburg
VV Zeewolde,Zeewolde
VV Zuidland, Zuidland
VV Zuilichem, Zuilichem (Zaltbommel)
VV Zundert, Zundert
VV Zwaluwen, Vlaardingen
VV Zwanenburg, Haarlemmermeer
VV Zwartewaal, Zwartewaal (Brielle)
VV Zwolsche boys, Zwolle
VVGA, Amsterdam
VVGZ, Zwijndrecht
VVH Velserbroek, Haarlem
VVOP, Voorthuizen
VZW JAGO Sint-Amandsberg (België)
W.D.S.'19, Breda
W.S.C. Waalwijk, Waalwijk
W.S.R. Argo, Wageningen
Wageningse Zwem- en Poloclub De Rijn (Stichting Vrienden van de Rijn), Wageningen
Warnsveldse Boys,
WDS, Driebruggen (Bodegraven-Reeuwijk)